پرش لینک ها

ترجمه رسمی دانشنامه

دانشنامه یا گواهی تحصیلی سندی است که پس از گذراندن دوره های تحصیلی تعریف شده در هر دانشگاه صادر می شود و حاوی مشخصات شخصی صاحب مدرک ،مرجع صادرکننده ،مشخصات رشته و تاریخ اخذ و غیره است .

مانند:

مدرک تحصیلی دوره ابتدایی

مدرک تحصیلی دوره متوسطه اول

مدرک تحصیلی دوره دوم متوسطه

مدرک تحصیلی فوق دیپلم یا کاردانی

مدرک تحصیلی لیسانس یا کارشناسی

مدرک تحصیلی فوق لیسانس یا کارشناسی ارشد

مدرک تحصیلی دکتری

اگر شما قصد تحصیل و کار در خارج از کشور را داشته باشید باید مدارک تحصیلی خود را ترجمه کنید و برای دانشگاه مقصد یا شرکتی یا دفتر کاری که میخواهید همکاری داشته باشید ارسال نمائید.

تایید مدارک تحصیلی

مدارک تحصیلی غیر پزشکی :

این نوع مدارک توسط دانشگاههای تابع وزارت علوم صادر می گردد برای گرفتن تاییدیه این مدارک شما باید با همراه داشتن دانشنامه ریز نمرات و برگه تسویه حساب به وزارت علوم مراجعه کنید.

مدارک تحصیلی پزشکی:

این نوع مدارک توسط دانشگاه های تابع وزارت بهداشت صادر می گردد و برای گرفتن تاییدیه این نوع مدارک شما باید با به همراه داشتن دانشنامه ،ریز نمرات و برگه تسویه حساب به وزارت بهداشت مراجعه کنید.

برای تایید مدارک تحصیلی که از دانشگاه های آزاد اسلامی صادر می گردند شما باید با به همراه داشتن دانشنامه ،ریز نمرات و برگه تسویه حساب به دفتر مرکزی دانشگاه مراجعه کنید.

ترجمه مدارک:

بعد از اینکه مدارک شما به تایید رسید می توانید مدارک خود را برای دارالترجمه رسمی تندیس ارسال نمائید. لازم به ذکر است که شما باید اصل مدارک خود را به همراه کپی پاسپورت خود به دارالترجمه رسمی ارائه دهید پس از ترجمه مدارک ،دارالترجمه در صورت لزوم اقدام به گرفتن تاییدات دادگستری و امور خارجه توسط نماینده قانونی مینماید.

مراحل ترجمه مدارک تحصیلی دوره دبیرستان و پیش دانشگاهی :برای ترجمه مدارک دوره دبیرستان و پیش دانشگاهی نیاز به ریز نمرات دیپلم و گواهی دیپلم و همینطور ریز نمرات پیش دانشگاهی و گواهی پیش دانشگاهی خود دارید.برای دریافت گواهی پایان دوره باید به اداره آموزش و پرورش محل تحصیل دوره دبیرستان و دوره پیش دانشگاهی خود مراجعه کنید.

و برای دریافت ریز نمرات خود باید به مدرسه ای که در آن تحصیل کرده اید مراجعه کنید اگر مدارک شما فاقد مهر می باشد باید با مراجعه به آموزش و پرورش مهرهای گواهی و ریز نمرات خود را کامل کنید ،ریز نمرات شما باید مهر برجسته دبیرخانه آموزش و پرورش را هم دارا باشد.

شما برای کرفتن تایید مدارک خود بایستی به یکی از دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کنید و درخواست تاییده تحصیلی دهید پس از تایید مدارک دفتر پیشخوان دولت تاییدیه تحصیلی شمارا به دارالترجمه ای که معرفی کرده اید ارسال میکند.

شما باید اصل مدارک خود را به همراه کپی پاسپورت خود به دارالترجمه رسمی ارائه دهید و بعد از اتمام ترجمه باید مدارک ترجمه شده ممهور به مهر مترجم رسمی برای تایید به دادگستری و امور خارجه توسط نماینده قانونی دارالترجمه رسمی تندیس ارسال شود.

حالا مدارک ترجمه شده به همراه تاییدات دادگستری و امور خارجه آماده است.

یک دیدگاه بگذارید

نام و نام خانوادگی*

وب‌سایت

دیدگاه