پرش لینک ها

ترجمه رسمی مدارک شغلی در مشاغل گوناگون

مدارک مورد نیاز برای ترجمه رسمی مدارک شغلی با توجه به شرایط کاری متقاضی متفاوت است

مدارک شغلی معتبر برای اخذ ویزاهای گوناگون برای سفارت حائز اهمیت می باشد و شما با ارائه مدارک شغلی خود می توانید به سفارت مربطه ثابت کنید که هدف شما سفر است و به کشور مبدا باز خواهید گشت .

در ادامه نوع شغل و مدارک شغلی مورد نیاز را برای شما شرح خواهیم داد.

افرادی با شغل های متفاوت مانند کارمندان پزشکان وکلا بازرگانان دانش اموزان و دانشجویان حتی بانوان خانه داری که قصد سفر توریستی به کشورهای مختلف دارند هر کدام باید مدارک مربوط به شغل خود را ارائه دهند

کارمندان باید روی سربرگ شرکت,سازمان یا اداره ای مه در آن فعالیت دارند گواهی اشتغال به کار ممهور به مهر مدیر عامل یا رییس هیات مدیره باشد را دریافت نمایند محتوای گواهی اشتغال به کار باید به گونه ای باشد که موقعیت شغلی و میزان حقوق دریافتی فرد درآن ذکر گردد و همینطور میتواند مدت زمان مرخصی فرد در آن قید گردد

لازم به ذکر است که شخص می تواند نامه مرخصی را نیز به صورت جداگانه از محل کار خود دریافت کند جهت ترجمه به دالترجمه رسمی تندیس ارایه نماید

کارمندان میتوانند علاوه برگواهی اشتغال به کار فیش حقوقی 3 ماه اخیر و قرارداد کار خود را ارائه کنند همچنین کارمندان رسمی دولت باید حکم کارگزینی خود را نیز ضمیمه کنند.

پزشکان:

برای ترجمه مدارک پزشکی باید کارت و شماره نظام پزشکی ,پروانه فعالیت مطب و یا پروانه دائم پزشکی را جهت ترجمه به دارالترجمه ارائه نمایید.

وکلا:

اگر قصد سفر خارجی دارید باید مدارک شغلی خود را از قبیل پروانه وکالت ,گواهی تایید از کانون وکلا و بیمه را ارائه دهید و در صورتی که شرکتی ثبت کرده اید روزنامه رسمی و آخرین آگهی تغییرات و آگهی تاسیس را نیز به مدارک خود ضمیمه کنید و به دارالترجمه رسمی تندیس ارائه کنید.

مهندسان:

مهندسان باید پروانه نظام مهندسی و گواهی اشتغال به کار که ممهور به مهر سازمان مربوطه و همینطور لیست بیمه و فیش حقوقی خود را جهت ترجمه به دارالترجمه رسمی تندیس ارائه کنید

کارفرمایان:

مدارک شغلی اشخاص تحت عنوان کارفرما جهت ترجمه شامل پروانه ثبت شرکت , روزنامه رسمی و آخرین آگهی  تغییرات و آگهی تاسیس, لیست بیمه کارکنان و قبض مالیات میباشد .

مشاغل آزاد:

افرادی که شغل آزاد دارند باید جوازکسب ,گواهی  واحد صنفی و قبض مالیات را جهت ترجمه به دارالترجمه رسمی تندیس ارائه دهند.

بازرگانان:

این دسته از افراد باید کارت بازرگانی و گواهی اتاق بازرگانی را به عنوان مدرک شغلی به دارالترجمه آنلاین تندیس ارائه دهند.

دانش آموزان:

دانش آموزان باید گواهی اشتغال به تحصیل با ذکر رشته و مقطع تحصیلی و تایید مدت و تاریخ مرخصی را از محل تحصیل خود که ممهور به مهر مدرسه و اداره آموزش و پرورش منطقه می باشد را دریافت نمایند و جهت ترجمه آن را به  دارالترجمه رسمی تندیس ارائه دهند.

دانشجویان:

دانشجویان باید گواهی اشتغال به تحصیل با ذکر رشته و مقطع تحصیلی و تایید مدت و تاریخ مرخصی را ازدانشگاهی که در آن مشغول به تحصیل می باشند که ممهور به مهر دانشگاه و امضای رییس دانشگاه باشد را به دارالترجمه رسمی تندیس جهت ترجمه ارائه دهند.

بانوان خانه دار:

اگر شما خانه دار هستید و خارج از منزل فعالیتی ندارید و همچنین قصد سفر توریستی را دارید مدارک شغلی همسرتان را به همراه مدارک هویتی خود و همسرتان مانند شناسنامه و سند ازدواج را به دارالترجمه رسمی تندیس ارائه دهید.

 

یک دیدگاه بگذارید

نام و نام خانوادگی*

وب‌سایت

دیدگاه